BIURO RACHUNKOWE

MBJ BIZNES SP. ZO.O.

ul. Krośnieńska 9, 60-162 Poznań

Otrzymaj ofertę od biura
Pokaż numer telefonu
Strona www
  • Mała księgowość
  • Pełna księgowość
  • Obsługa zagraniczna
  • Doradztwo prawne
  • Dojazd do Klienta

Informacje o biurze

Istniejemy na rynku od 2001 roku. Spora część naszych pracowników posiada długoletnie doświadczenie na stanowiskach głównego księgowego. Obecnie zatrudniamy 7 osób z niezbędnymi kwalifikacjami i predyspozycjami do wykonywania zawodu księgowego i profesjonalnej obsługi klienta. Naszym atutem jest profesjonalna obsługa każdego klienta niezależnie od jego wielkości w świecie biznesu.

Jesteśmy solidnym partnerem i pragniemy aby Państwo mogli tego doświadczyć. W swojej pracy opieramy się na czterech podstawowych wartościach takich jak: profesjonalizm, wiarygodność, rzetelność oraz perfekcja. Posiadamy świadectwo kwalifikacyjne wydane przez Ministerstwo Finansów, a dla bezpieczeństwa naszych klientów ubezpieczenie OC z działalności gospodarczej zawarte w PZU.

Obsługiwani przez nas klienci zachęceni, dzięki dobrej cenie, wysokiej jakości usług oraz miłej i profesjonalnej obsłudze ze skutkiem pozytywnym zachęcili wiele współpracujących firm do skorzystania z naszych usług. Koszty obsługi w naszym biurze są niewspółmiernie niskie do świadczonych usług i konkurencyjne w stosunku do innych biur rachunkowych. Już nie musicie się Państwo martwić urlopami, zwolnieniami lekarskimi i innymi nieobecnościami zatrudnionej księgowej – my zawsze jesteśmy na miejscu gotowi do najtrudniejszych zadań i rozwiązywania problemów podatkowych.

Nasz zespół

Certyfikaty

Lokalizacja